Inne linki w tej kategorii
 • Leasing samochodów
  Portal edukacyjno-doradczy o tematyce leasingu. Przydatne porady prawne i wskazówki dla przedsiębiorców. Leasing jako alternatywa dla kredytu, rodzaje leasingu. Podatek w leasingu operacyjnym i finansowym. Leasing samochodów, maszyn, nieruchomości.
 • nakaz zapłaty - forum
  Nakaz zapłaty pełni funkcję wyroku. Jednocześnie jego uzyskanie znacząco skraca postępowanie. Sąd wydaje go bowiem bez przeprowadzania rozprawy.

  Dostałeś nakaz zapłaty? Sprawdź, czy musisz płacić! Jak anulować? Jak się bronić? Jak uchylić? Otrzymałeś sądowy NAKAZ ZAPŁATY ? Oznacza to, że zapadł wyrok bez Twojej obecności. Sprzeciw od nakazu zapłaty - w celu uniknięcie zapłaty należności objętej nakazem zapłaty w terminie 14 dni od jego doręczenia należy wnieść sprzeciw.
 • Kredyty
  Kredyty i pożyczki to popularne formy podreperowania domowego i firmowego budżetu. W zależności od kwoty kredytu i okresu kredytowania na http://www.capitalis.pl przedstawiamy Państwu ofertę banków komercyjnych zawierającą aktualne promocje, oprocentowanie kredytów, koszty i prowizje. Po zapoznaniu się z ofertą kredytową poszczególnych banków i instytucji finansowych potencjalnemu klientowi pozostaje wybór najodpowiedniejszego banku i oferty kredytowej spełniającej jego oczekiwania.
 • Pożyczki
  Pożyczki gotówkowe zapewniają zastrzyk gotówki dla każdej osoby, która posiada potrzebę realizacji dowolnego celu. Szybkie pożyczki oferują gotówkę bez zbędnych formalności. Zanim jednak zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki warto poświęcić trochę czasu na dokładne sprawdzenie regulaminu i warunków umowy. Banki i instytucje finansowe potrafią dorzucać nieoczekiwane opłaty i marże, więc lepiej odrobić pracę domową niż później być niemile zaskoczonym. Pierwszym etapem w pozyskiwaniu pożyczki może być zapoznanie się z serwisem o pożyczkach, który przedstawia informacje o ofertach różnych banków i instytucji.
 • Lokaty Bankowe
  Najnowszy ranking i porównanie lokat. Zarabianie na lokacie. Lokata bez podatku. Konta bankowe, rachunki bankowe. Banki internetowe. Banki on-line.